Realitní služby

Nabízíme vám následující realitní služby:

Při prodeji nemovitostí: Nabízíme veškeré standardní realitní služby za obvyklé ceny + bonus navíc – více než 30 let zkušeností.  S námi ušetříte čas i spoustu starostí !   

Kvalitu našich služeb již prověřil čas. Ručíme za to, že  nemovitost prodáme k Vaší plné spokojenosti. Číst dál… 

Pronájem nemovitostí

Nemáte čas hledat seriózního nájemce Vaší nemovitosti?  Nechcete marnit čas telefonováním a psaním e-mailových zpráv, domlouváním prohlídek a odmítáním nevhodných zájemců? Obraťte se na nás.  Číst dál…

Správa nemovitostí

Správě  domů  vč. komplexního zastupování vlastníků, kteří žijí v zahraničí se věnujeme již řadu let. Ke spravovaným nemovitostem přistupujeme tak, jako by byly naše a je to na nich vidět.  Číst dál…

Naše realitní kancelář Vám pomůže s jakýmkoli problémem v oblasti realit. Ať už chcete prodat, nebo pronajmout byt či dům, nebo naopak hledáte vhodné bydlení, můžete se spolehnout na naše maximální nasazení, spolehlivost a individuální přístup. 

Často hledané: prodej bytu, prodej domu, prodej pozemku, pronájem bytu Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5,  Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Říčany u Prahy, pronájem nebytových prostor, správa nemovitostí.