O nás

Recoreal realityRealitní kancelář Recoreal

založil již roku 1991 odhadce nemovitostí Václav Větrovský, MBA  (IČ: 12589161), který stojí stále v jejím čele a je mj. členem Asociace realitních kanceláří ČR a držitelem certifikátu realitní makléř II. stupně. Na trhu působíme tedy již téměř 28 let. V minulosti proběhla transformace některých činností na obchodní společnost Re­coreal, realitní kancelář, s.r.o. (IČ: 24745341), která  získala ocenění Kvalitní firma roku 2012. Za dobu naší existence byl vytvořen stabilní a zkušený tým, který načerpal množství zkušeností z různých etap vývoje realitního trhu a stále aktivně sleduje i jeho aktuální vývoj. Zásady a principy, kterými se řídíme po celou dlouhou dobu naší činnosti shrnuje náš Etický kodex.

Naše činnosti

 • Prodej a pronájem nemovitostí
  Vzhledem k tomu, že sídlíme již od doby svého vzniku v Praze 4, jsou našimi nejčastějšími zákazníky zejména klienti z Prahy 4 a okolních čtvrtí,  tj. Prahy 2 a 10. Samozřejmě realizujeme zakázky i v jiných pražských obvodech i mimo Prahu, zejména ve Středočeském kraji.
 • Václav Větrovský
                 Václav Větrovský, MBA
  Správa nemovitostí
  V průběhu 90tých let jsme se zabývali zejména restituovanými nemovitostí, z čehož vzniklo i naše další zaměření na správu nemovitostí. Jsme hrdi na to, že naše spolupráce s některými klienty v této oblasti se počítá již na desítky let.
 • Odhad nemovitostí
  Zpracováváme odhady obvyklých cen nemovitostí potřebné např. pro dědické řízení. 

Naše zkušenosti a přístup byly zúročeny získáním certifikátu Kvalitní firma v oblasti služeb za rok 2012.
Je pro nás o to cennější, že jsme ho získali díky spokojeným klientům. Podrobnosti o získání certifikátu zde: www.kvalitnifirma.cz/…ncelar-s-r-o

certifikáty

Těšíme na setkání s Vámi.
Václav Větrovský, MBA