Prodej bytu 2+1, 54 m², Nosická, Praha 10 -Strašnice


Prodánodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme slunný byt v družstevním vlastnictví, který se nachází ve 4. patře zatepleného panelového domu z roku 1960. Dům je v atraktivní lokalitě v Praze 10 - Strašnicích. Jen přes ulici je oblíbené sídliště Solidarita a za domem začíná pás strašnických vil. Z oken bytu je na obě strany výhled do zeleně. V dobrém dosahu je metro A stanice Strašnická a jen pár desítek metrů od domu je velký obchod Billa. Dostatek parkovacích míst v ulici. Za domem je nově upravené dětské hřiště.

Byt je před rekonstrukcí. Sestává ze vstupní chodby se šatními skříněmi, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny a samostatné toalety. V pokojích jsou pěkné parkety. Ústřední vytápění. Orientace větší pokoj jih, menší - ložnice na sever. K bytu náleží sklepní kóje. Dům je v dobrém technickém stavu, po vnitřní i vnější rekonstrukci ( vodovodní stoupačky, plastová okna, fasáda včetně zateplení, upravené domovní chodby, nové vstupní dveře a schránky. Střecha domu byla rekonstruována z ploché na šikmou (sedlovou) v roce 2003, půda je zateplena. V domě není výtah. .

Jedná se o převod družstevního podílu, s nímž je spojen nájem tohoto bytu. Anuita je splacena. Převod bytů do vlastnictví družstvo zatím neplánuje. Byt je vyklizený, připravený k rekonstrukci dle potřeb nového majitele. Stav dle fotodokumentace. Prohlídky jsou po dohodě možné prakticky okamžitě.

Mapa