Mezonetový byt 3+kk s balkonem a sklepem+ kryté garážové stání, v apartmánovém domě v Harrachově

Popis objektu

Na dlouhodobý pronájem nabízíme mezonetový byt v pěkném apartmánovém domě Karolínka. Obytná plocha je 63,48m2 + balkon je o velikosti 8,47m2, který je situován na užší straně domu + sklep o velikosti 1,73m2, který je příslušenstvím této bytové jednotky. Celkem tedy 73,68m2 m2. V ceně nájmu je i výhradní užívání jednoho vnitřního garážového stání o rozměrech 5x 2,3m, tj. o ploše 11,5m2. Celková výměra je tedy vč. garážového stání, balkonu a sklepa cca 85m2.

Dispozice bytu: z domovní chodby se vstupuje do předsíně a z ní jsou jsou vstupy do první koupelny s WC a do pokoje s kuchyňským koutem a balkónem Po vnitřním dřevěném schodišti se vystupuje do horního patra, kde je WC s umyvadlem a dvě místnosti na spaní. V současné době je byt volný a je upraven pro krátkodobé ubytování 6 -8 osob.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou na míru, myčkou, lednicí a nábytkem - viz foto. Vytápění budovy je centrální (ÚT).

Harrachov je jedním z nejvýznamnějších krkonošských horských středisek s kompletní občanskou vybaveností, která je dobře dostupná. Téměř naproti objektu je obchod Norma a v sousedství sídlo Policie. Apartmán Karolína Harrachov je vzdálený cca 200 metrů od Muzea skla a cca 400 metrů od bobové dráhy. SVJ domu velmi dobře funguje. Byt je možno užívat jak pro rekreaci, tak i pro celoroční bydlení. Prohlídky jsou možné po předchozí dohodě.

K ceně nájmu je třeba připočíst zálohu na služby tj. vodné, ÚT, atd. (v závislosti na počtu osob -průměrně cca 3.500,-Kč/měs.) + poplatky za elektřinu. Kauce 20.000,-Kč. Odměna RK 1/2 nájmu.

Mapa