Prodej samostaného RD 6+2, Praha 10 - Hostivař

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně samostatně stojící rodinný dům v klidné rezidenční části Hostivaře v Praze 10. V sousedství jsou rovněž rodinné domy a vily. Občanská vybavenost, škola, škola i MHD jsou však velmi dobře dostupné.
Dům je z roku 1970 a před několika lety prošel rekonstrukcí spočívající v jeho zateplení, obkladu fasády, výměně střešní krytiny a oken. Vytápění je ústřední plynové novým kotlem Vailant.
Poslední využití bylo jako dvougenerační dům s přízemním bytem 2+1 s koupelnou s WC a bytem 2+1 s balkónem v prvém patře, který má svou samostatnou koupelnu a samostatné WC a je schodištěm propojen se zatepleným půdním prostorem se dvěma místnostmi. Oba byty byly modernizovány. Přízemní byt částečně, byt v prvém patře kompletně.
Dům má zastavěnou plochu cca 100m2 a je kompletně podsklepen. Na zahradě jsou vzrostlé stromy a studna.
Klidná, příjemná a vyhledávaná lokalita nedaleko Hostivařské přehrady a lesoparku, která je však i velmi dobře dostupná.
Na domě neváznou žádné právní vady, omezení či závazky. PENB budovy se aktuálně zpracovává. Zatím proto uvádíme třídu G, která však vzhledem k provedeným úpravám bude v průkazu nižší.
Naše mínění: klidné bydlení v žádané lokalitě.

Mapa