Prodej mezonetového atelieru, 3+kk s předzahrádkou, 125 m2, Orelská, Praha 10 Vršovice


Prodánodalší obrázky

Popis objektu

Nabízíme k prodeji mezonetový atelier s velkou předzahrádkou umístěný ve vnitrobloku projektu Rezidence u sv. Václava - kompletní rekonstrukce historického činžovního domu z roku 1910 v atraktivní části Vršovic.
Dokončení v dubnu 2017.
Atelier s předzahrádkou a se sklepní kójí je situován na jihozápad a severovýchod. Prodává se jako rozestavěná nebytová jednotka - bez nášlapných vrstev, obkladů, dlažby, sanity a vnitřních dveří. Ateliér nepodléhá DPH.
Interiér 89,5 m2, předzahrádka 35,6 m2, sklepní kóje 2,4 m2.
Více informací v RK.

Ateliér se nachází v bezprostřední blízkosti hlavní vršovické třídy- Moskevské ulice. Stále více vyhledávaná lokalita v širším centru Prahy se spoustou obchodů, restaurací a kaváren, obklopená velkými parky - Grébovka, Heroldovy sady, park u kostela Sv. Václava. Nedaleko nákupní centrum Eden, plavecký stadion Slavie. V okolí jsou školky, základní i střední školy. Velmi dobrá dopravní dostupnost MHD - tramvaje, autobusy, několik minut tramvají na metro - Náměstí Míru, I.P. Pavlova. Parkování bez zón.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost RK Recoreal je zprostředkovává jako data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mapa