Mezonetový byt s balkonem a sklepem + garážové stání v apartmánovém domě v Harrachově

Popis objektu

Na prodej nabízíme bytovou jednotku ve vlastnictví (OV) v apartmánovém domě Karolínka. Obytná plocha je 63,48m2 + balkon je o velikosti 8,47m2, který je situován na užší straně domu. Příslušenstvím této bytové jednotky je i sklep o velikosti 1,73m2. Celkem tedy 73,68m2 m2. V ceně je i výhradní užívání jednoho vnitřního garážového stání o rozměrech 5x 2,3m, tj. o ploše 11,5m2. Celková výměra je tedy vč. garážového stání, balkonu a sklepa cca 85m2.
Dispozice bytu: z domovní chodby se vstupuje do předsíně, z ní jsou pak vstupy do koupelny se sprchovým koutem a WC a do pokoje s kuchyňským koutem a balkónem Po vnitřním dřevěném schodišti se vystupuje do horního patra, kde je WC s umyvadlem a dvě místnosti na spaní. V současné době je byt upraven pro krátkodobé ubytování 6 -8 osob (6 lůžek a rozkládací gauč).
Součástí prodeje je i kuchyňská linka na míru a stávající nábytek. Vytápění budovy je centrální (ÚT) - plynový kondenzační kotel. Dům je postaven z cihlového zdiva porotherm o tl.45cm, takže jeho PENB určitě bude v lepší hodnotě nežli je uváděné G. To uvádíme jelikož průkaz energetické náročnosti není nyní k dispozici. Náklady jsou cca 3.500,-Kč měsíčně (topení, voda, fond oprav) + elektřina.

Harrachov je jedním z nejvýznamnějších krkonošských horských středisek s kompletní občanskou vybaveností, která je dobře dostupná. Téměř naproti objektu je obchod Norma a v sousedství sídlo Policie. Apartmán Karolína Harrachov je vzdálený cca 200 metrů od Muzea skla a cca 400 metrů od bobové dráhy. SVJ domu velmi dobře funguje. Byt je možno užívat jak pro rekreaci, tak i pro celoroční bydlení. Prohlídky jsou možné po předchozí dohodě.

Mapa