Mezonetový byt 3+ kk s balkonem a sklepem + garážové stání v apartmánovém domě v Harrachově

Popis objektu

Na prodej nabízíme bytovou jednotku ve vlastnictví (OV) v apartmánovém domě Karolínka. Obytná plocha je 63,48m2 + balkon je o velikosti 8,47m2, který je situován na užší straně domu + sklep o velikosti 1,73m2, který je příslušenstvím této bytové jednotky. Celkem tedy 73,68m2 m2. V ceně je i výhradní užívání jednoho vnitřního garážového stání o rozměrech 5x 2,3m, tj. o ploše 11,5m2. Celková výměra je tedy vč. garážového stání, balkonu a sklepa cca 85m2.
Dispozice bytu: z domovní chodby se vstupuje do předsíně, z ní jsou pak vstupy do koupelny se sprchovým koutem a WC a do pokoje s kuchyňským koutem a balkónem. Kuchyně je vybavena myčkou a ledničkou. Po vnitřním dřevěném schodišti se vystupuje do horního patra, kde je WC s umyvadlem a dvě místnosti na spaní. V současné době je byt upraven pro krátkodobé ubytování 6 -8 osob (6 lůžek a rozkládací gauč).

Součástí prodeje je i kuchyňská linka na míru a stávající nábytek. Vytápění budovy je centrální (ÚT) - plynový kondenzační kotel. Dům je postaven z cihlového zdiva Porotherm o tl.45cm, takže jeho PENB určitě bude v lepší hodnotě nežli je uváděné G. To uvádíme jelikož průkaz energetické náročnosti není nyní k dispozici. Náklady jsou cca 3.500,-Kč měsíčně (topení, voda, fond oprav) + elektřina.

Byt je situován nedaleko centra u Harrachovského Pivovaru a Sklárny, všechny nutné služby v blízkosti - obchod, lékař, restaurace, infocentrum, policie. Strategická poloha na výlety po okolí - Jizerky, Polsko, vodní nádrž Souš, turistické trasy - Mumlava a další.

Harrachov je jedním z nejvýznamnějších krkonošských horských středisek s kompletní občanskou vybaveností, která je dobře dostupná. Téměř naproti objektu je obchod Norma a v sousedství sídlo Policie. Apartmánový dům Karolína je vzdálený cca 200 metrů od Muzea skla a cca 400 metrů od bobové dráhy. SVJ domu velmi dobře funguje. Byt je možno užívat jak pro rekreaci, tak i pro celoroční bydlení. Prohlídky jsou možné po předchozí dohodě.

Mapa