Prodej mezonetového bytu 2+kk s balkonem a parkovacím stáním, 99 m2, Orelská, Praha 10 - Vršovice


Prodánodalší obrázky


Popis objektu

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní byt s galerií, balkonem, parkovacím stáním a sklepní kójí v kupní ceně, který je součástí projektu Rezidence u sv. Václava - kompletní rekonstrukce měšťanského činžovního domu z roku 1910 v atraktivní části Vršovic.
Dokončení v dubnu 2017.
Byt v 6. a 7. NP je situován na jihozápad a severovýchod, cena je vč. DPH 15 %. Interiér 77,9 m2, balkon 2,9 m2, sklepní kóje 6,1 m2.
Více informací v RK.

Vybavení: repliky původních špaletových oken na straně do ulice a nové dřevěné balkonové dveře na straně do vnitrobloku, bezpečnostní a protipožární repliky vstupních dveří, koupelnové zařizovací předměty Laufen, domácí vrátný. Bez nášlapných vrstev - možno upravit dispozici bytu. Kupní cena zahrnuje též jedno parkovací stání a sklepní kóji v suterénu domu.
Dům s novou střechou, fasádou a společnými prostory, nový venkovní výtah, centrální plynová kotelna.
Více informací v RK.

Stále oblíbenější lokalita Vršovic nabízí pohodlné a příjemné bydlení. Je zde nejen spousta obchodů, restaurací, kaváren, ale i školky, základní i střední školy. Nedaleko nákupní centrum Eden a plavecký bazén Slavie. V blízkosti se nacházejí velké parky - Grébovka, Heroldovy sady nebo park u kostela sv. Václava. Vynikající dostupnost MHD (tramvaje, autobusy), několik minut tramvají na metro Náměstí Míru nebo I.P. Pavlova.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost RK Recoreal je zprostředkovává jako data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mapa