Prodej bytu 1+1, Mlynářská ul., Praha 1 - Nové Město


Prodánodalší obrázky

Popis objektu

Nabízíme na prodej byt 1+1 v druhém patře domu s výtahem v klidné ulici Nového Města u Petrské věže, za obchodním domem Bílá labuť. Dům je velmi dobře dostupný -byt je vhodný i jako investice. Dům je rohový, naproti budově Praha City Center. Má i vlastní, krásně upravený dvůr (viz fofo) a byly v něm již provedeny všechny zásadní opravy. Byt je po celkové rekonstrukci provedené před několika lety za použití ekologických materiálů.. Vytápění vlastními podokenními plynovými topidly Waw. Na podlahách v pokoji parkety, v kuchyni je dřevěná plovoucí podlaha.
Dispozice bytu: Předsíň má vestavěné dřevěné patro a oddělený úložný prostor. Obojí umožňuje skladování běžných věcí nutných k provozu domácnosti, jakož i sezónních věcí. Z předsíně se vstupuje do velké místnosti ve tvaru L, sloužící jako obytná kuchyně. Z té jsou vstupy do koupelny (skleněnými šoupačkami) a do pokoje. Koupelna je se sprchovým koutem. WC má vstup z předsíně a je samostatné. Součástí bytu je velký sklep 5,3m2 v upraveném suterénu. Uváděná výměra je vč. tohoto sklepa.
Naše mínění. Skvělá lokalita s minimálním provozem, jen pár minut od zastávek tramvají a stanice metra. Krásné okolí, dům i byt. Neváhejte nás proto kontaktovat kvůli termínu prohlídky.

We sell apartment in a popular location New Town in the street Mlynářská, near the old Petrská Tower and a modern business building Praha City Center. Apartment 1+1, 50 sqm, is located in a beautiful, fully renovated historical building with a lift on the third floor. The apartment consists of kitchen with living room (equipped with modern appliances), hall and bedroom. Bathroom is with shower, separate toilet.
The unique atmosphere of the city center, complete public amenities and excellent transport accessibility, near trams and metro.

Mapa