Prodej bytu 1+1, Mlynářská , Praha 1 - Nové Město

další obrázky

Popis objektu

Nabízíme na prodej byt 1+1 v druhém patře domu s výtahem v klidné ulici Nového Města u Petrské věže, za obchodním domem Bílá labuť. Dům je velmi dobře dostupný -byt je vhodný i jako investice. Dům je rohový, naproti budově Praha City Center. Má i vlastní, krásně upravený dvůr (viz fofo) a byly v něm již provedeny všechny zásadní opravy. Byt je po celkové rekonstrukci provedené před několika lety za použití ekologických materiálů.. Vytápění vlastními podokenními plynovými topidly Waw. Na podlahách v pokoji parkety, v kuchyni je dřevěná plovoucí podlaha.
Dispozice bytu: Předsíň má vestavěné dřevěné patro a oddělený úložný prostor. Obojí umožňuje skladování běžných věcí nutných k provozu domácnosti, jakož i sezónních věcí. Z předsíně se vstupuje do velké místnosti ve tvaru L, sloužící jako obytná kuchyně. Z té jsou vstupy do koupelny (skleněnými šoupačkami) a do pokoje. Koupelna je se sprchovým koutem. WC má vstup z předsíně a je samostatné. Součástí bytu je velký sklep 5,3m2 v upraveném suterénu. Uváděná výměra je vč. tohoto sklepa.
Naše mínění. Skvělá lokalita s minimálním provozem, jen pár minut od zastávek tramvají a stanice metra. Krásné okolí, dům i byt. Neváhejte nás proto kontaktovat kvůli termínu prohlídky.

Mapa